APIE MUS

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Kaip pasirinkti tobulą mados laikrodį paaugliui

Turinio lentelė 1. įvadas 2. supratimas paauglių mados tendencijas 3. nustatant paauglių stiliaus pirmenybę 4. pasirinkite atitinkamą laikrodžio tipą 5. įvertinti laikrodžio savybes ir funkcionalumą 6. atsižvelgiant į Ilgaamžiškumas ir atsparumas vandeniui 7. nustatymas biudžeto 8. tyrinėti prekės ženklo variantus 9. apsipirkimas internete vs parduotuvėje 10. dažnai užduodami klausimai (duk) a. Naudojimas

2023-09-03 Rodyti daugiau

Vandeniui atsparus laikrodis naudoti atsargumo priemones

Vandeniui atsparus laikrodis yra padalintas į įprastą vandeniui atsparų ir profesionalų vandeniui. Įprasti vandeniui atsparūs laikrodžiai gali užkirsti kelią tik nuo vandens purslų, o profesionalūs atsparūs vandeniui laikrodžiai gali atlaikyti panardinimą skirtingais vandens gyliais.

2021-07-05 Rodyti daugiau

Kaip juodos spalvos riešo laikrodis pagamintas

Juodos spalvos riešo laikrodžio judėjimas turi sudėtingą ir sudėtingą struktūrą, tačiau jo dydis yra mažas. Didelis laikrodis turi ne daugiau kaip 30 mm skersmens judėjimą, kuris yra tik šiek tiek didesnis nei dolerio moneta; mažas laikrodis turi mažesnį nei 20 mm skersmens judėjimą, kuris yra tik centų monetų dydis.

2021-05-25 Rodyti daugiau

Kaip išlaikyti mechaninį laikrodžio judėjimą

2021-05-18 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau